Moda jest tak nieznośną formą brzydoty, że musimy zmieniać ją co sześć miesięcy.

Oscar Wilde

sobota, 9 kwietnia 2011

Chcesz? ToMash!

Z braku zdjęć własnej osoby, tudzież zdjęć własnej produkcji, pokaże Wam (w ramach przeprosin za długa nieobecność) zdjęcia z sesji moich Latorośli.
To już ich drugą sesja, i napewno nie ostatnia, bo moim zdaniem naprawdę warto! Warto dla potomności, warto dla samych zainteresowanych (bądź modelką chociaż jeden dzień), a korzyść dodatkowa to ta, że dziadków i chrzestnych można potem odbitkami obdarować w ramach prezentu świątecznego, urodzinowego lub dlatego żeby im sprawić przyjemność.

Latorośl Starsza dostała od pana fotografa bonus: zdjęcie z niebieskimi oczami. Ile ja się musiałam nasłuchać o niesprawiedliwym prawie dziedziczenia genów i o koloryzujących szkłach kontaktowych, a tymczasem najtańszym i najdoskonalszym rozwiązaniem okazał się być photoshop. Młoda dostała zdjęcie z przeraźliwie błękitnymi oczami i już jest wyleczona, a w razie nawrotu lekarstwo w formie cyfrowej mam na płycie ;)


Drugie zdjęcie nastoletniej modelki, patrzę na nią i mi się nie chce wierzyć że wydałam na świat, nie wiedzieć kiedy z mojego dziecka zrobiła się kobieta...Młodsza póki co jest wciąż mała, nawet na zdjęciach. I taka słodka :)

 Sisters forever!


Zdjęcia wykonał Tomasz Murański z toMash foto studio Szczecin
Niniejszym jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!! 

9 komentarzy:

 1. Ale masz cudne dziewczyny!...piękne kobietki, śliczne modelki....świetne zdjecia, warto było...pozdrawiam i miłego weekendu...

  OdpowiedzUsuń
 2. jestem oszałomiona i zachwycona !!
  i zazdrosna,urodziłaś dwie córeczki ,szczęściara! i to jakie urocze!

  śliczna ta sesja,gratuluję Wam dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia. Starsza to chyba już nie długo własny blog założy, jak tutaj tyle pochlebnych komentarzy przeczyta - oj rosną dzieci szybko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobry pomysł, na co dzień nie dostrzegamy dyskretnych, a nieprzerwanych przemian naszych dzieci, dopiero po zdjęciach widać upływ czasu. Choć starsza córka to już nie dziecko, tylko piękna młoda kobieta :) Ostatnie zdjęcie dwóch sióstr jest fantastyczne :) Emanuje z niego taka słodycz, wzajemna miłość, a przede wszystkim - pokazuje nierozerwalny związek dwóch osób i ich wzajemne powiązanie. Tak wiele a wystarczył jeden obrazek!

  OdpowiedzUsuń
 5. ale piękne zdjęcia!!!dziewczyny na pewno były zachwycone:)) ostatnie zdjęcie świetne!
  jak te dzieci szybko rosną...śliczne masz córeczki:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Profesjonalna sesja dzieciaków-świetny pomysł! To ostatnie zdjęcie naprawdę piękne.... Aż mi żal,że mój syn nie ma nikogo do pary:(

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniale dziewczyny,i piekne zdjecia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudne zdjęcia!
  Dziewczynki są piękne i bardzo fotogeniczne!
  Starsza na zdjęciu 2 po prostu dech zatyka :)

  OdpowiedzUsuń
 9. zdjęcia są fantastyczne, fajne masz te pannice, a radość na twarzy najmłodszej działa jak balsam

  OdpowiedzUsuń